VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, çağın gerektirdiği yenilikleri takip ederek, hizmet kalitesini sürekli arttırarak, dünyanın her yerinde dış ticare ve lojistik faaliyetleri gerçekleştirebilecek, dünya standartlarına uygun, rekabet gücü yüksek bir marka olarak, sektörde lider ve kalıcı bir firma olmak.

MİSYONUMUZ

Dinamik ve tecrübeli ekibimizle, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için, teknoloji, bilgi ve deneyimi en iyi şekilde kullanırken, Gümrük Müşavirliği etik değerlerine bağlı, karşılıklı güven esasına dayalı hizmet verirken, kattığımız değeri sürekli arttırarak, doğru, hızlı, güvenilir ve de kaliteli hizmet vererek çalışanlarımızın gurur duyduğu, müşterilerimizin ise bizimle çalışmaktan mutlu olduğu bir şirket olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Ölçü Gümrük Müşavirliği olarak, tüm etik değerlerimizin başında karşılıklı güven ve adalet duygusu gelmektedir. Tüm işlemleri Dış Ticaret Hukuku Gümrük Mevzuatına uygun bir şekilde gerçekleştirirken, etik, ahlaki ve milli değerlerimizi de en ufak bir taviz vermeden uygulayarak sorumluluğumuzu da yerine getirmiş oluyoruz.

Ölçü Gümrük Müşavirliği olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların talepleri doğrultusunda, en hızlı ve güvenilir şekilde butik çözümler üretmekteyiz.

Firmamız genç çalışma ekibinin enerjisinden faydalanırken, sürekli eğitim ve gelişim ile değerlerine değer katmakta, profesyonel ekibinin yeni çalışanlara tecrübelerini aktarırken, ve her geçen gün gelişen teknoloji ve enformasyonu yakalayarak çağa ayak uydurmaktadır.

Gümrük Müşavirliği Hizmetinde yılların verdiği deneyim ve genç ekibimizle tanışın! Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız ve çözüm odaklı hizmetlerimizle “tecrübe” ve “dinamizmi” aynı anda tadın, hızlı ve güvenilir hizmetimizden faydalanın!
Kurulduğu günden beri sektörde kalitesi ve insan ilişkilerindeki güven esası ile öncü firmalardan olan Ölçü Gümrük Müşavirliği, dünyanın her yerine hizmet götürmek için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİNDEN DAHA FAZLASI

Ölçü Gümrük Müşavirliği, kurulduğu günden beri dünyanın her yerine ithalat ve ihracat hizmetlerini misyonun bir parçası olarak, en güvenilir ve kaliteli bir şekilde ulaştırırken, vizyonu gereği bu alanda bir numara olmak için gelişimine ve ilerlemesine ara vermeden devam etmektedir.

Danışmanlık Hizmetleri

Her türlü Dış Ticaret işlemleri için Ölçü Gümrük Müşavirliği hizmetlerinden faydalanabilirsiniz!

İthalat ve İhracat İşlemleri

Dünyanın her yerine, tüm ithalat ve ihracat işlemleri için bize ulaşmanız yeterli!