HAKKIMIZDA

Ölçü Gümrük Müşavirliği kurulduğu günden bu yana sektöründe öncü, gerek hizmet kalitesiyle, gerek genç ekibinin dinamizminden gelen hızıyla, gerek kurucularının tecrübesiyle oluşturulan sıfır sorun politikasıyla müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, dünyanın her yerine tüm dış ticaret işlemleri hizmetlerini ve danışmanlık hizmetlerini sunan bir şirkettir.

building

Ölçü Gümrük Müşavirliği, her türlü gümrük işlemleri, ithalat, ihracat ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuş, yıllardır müşterilerine yaratıcı çözümler sunarak, kalite, güvenilirlik ve dinamizmi erişilebilir hale getirmiştir.

Sektörde yenilikçi, teknolojik ve yasal gelişmeleri gün be gün takip eden, her an eğitim ve gelişimini devam ettiren, kalite politikasını güvenilirlik ve sorumluluk bilinciyle işleyen Ölçü Gümrük Müşavirliği, müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak için hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

LOJİSTİK VE TAŞIMACILIK ALANINDA DA ``ÖLÇÜ`` FARKINI TADIN!

Ortak iştirakimiz olan Ölçü Lojistik Destek Hizmetleri sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle yurt içi ve yurt dışı taşımacılık sektöründe hizmet eden bir lojistik firmasıdır. Dünyada yaygın acenta ağı ile siz değerli müşterilerimize ihracat ve ithalat konusunda nakliyat, parsiyel ve komple  havayolu, karayolu ve denizyolu taşımalarında kapıdan kapıya  teslim, zaman ve maliyeti minimum düzeyde tutarak stratejik kolaylık sağlamayı kendisine görev edinmiştir.