Ölçü Gümrük Müşavirliği yılların tecrübesi, yasalara uygun çalışma şekli ve güven esasına dayalı ilişkileri sayesinde sektörde emin adımlarla liderliğe ilerleyen bir firma olması yanında, müşteri memnuniyetini başat kriter olarak benimseyerek, çözüm odaklı çalışmayı ilke haline getirmiştir. Genç kadromuz her geçen gün yenilenmeye, büyümeye devam etmektedir!

ölçü gümrük müşavirliği türkiye
144468481

GÜMRÜK İŞLEMLERİNİZ BİZİMLE GÜVENDE

Her türlü ithalat ihracat işlemlerinizde, mevzuata uygun, kaliteli, hızlı ve en uygun fiyatlarla çözüme odaklı çalışmalarımız sayesinde, “sıfır sorun” ilkemize ve kalite politikalarımıza bağlı olarak hizmetimizi sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için öncelikli kriterimiz karşılıklı güven ilişkisidir. Şirket olarak etik değerlere bağlı, manevi değerlerimize saygılı çalışma usülümüz ile değerlerimize değer katmaya devam ediyoruz.

 

ölçü gümrük müşavirliği istanbul

Havayolu ithalat işlemlerinizde hızlı ve etkin çalışmamızla, en kaliteli hizmeti sunmak için yanınızdayız!

HAVAYOLU İTHALAT VE İHRACAT İŞLEMLERİ

Ölçü Gümrük Müşavirliği olarak her türlü havayolu gümrük işlemlerinizi memnuniyetinizi ön planda tutarak hızlı ve güvenilir bi şekilde çözümlüyoruz!

Hızlı Ve Etkin

Havayolu taşımacılığı dünyanın her yerine en hızlı ve güvenilir hizmeti sağlar. Son yıllarda büyük bir gelişme sağlayan havayolu taşımacılığı sektörü her geçen gün büyümektedir.

Kapıdan Kapıya Hizmet

Hava alanı gümrük işlemlerinden sonra kargo ve nakliyeler diğer taşıtlara yüklenerek kapıdan kapıya hizmetinin seri bir biçimde işlemesini sağlar.

Liman gümrük işlemleri, denizyolu ithalat ihracat işlemleri ve danışma hizmetleri için en güvenilir adres Ölçü Gümrük Müşavirliği!

DENİZYOLU İTHALAT İHRACAT İŞLEMLERİ

Günümüzde en çok tercih edilen taşıma yollarından olan denizyolu taşımacılığı aracılığı ile ülkeye giriş ve çıkışı yapılan her türlü ürünün liman gümrük işlemleri Ölçü Gümrük Müşavirliği tarafından sıfır sorun politikasıyla, hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirilmektedir!

Güvenli Taşıma

Dünyanın en çok tercih edilen taşıma şekli olan denizyolu taşımacılığı, özellikle güvenlik ve ekonomik olmasından ötürü popülerdir.

Liman Kontrolleri

Taşınacak olan yükler limana gelene kadar, liman kontrolü sırasında ve de limandan çıkış yaptığı süreç boyunca firmamız tarafından titizlikle takip edilmektedir.

İşlemlerinizde Hız Kesmeden Devam Edin!

Zorlu ve karmaşık görünen tüm dış ticaret işlemlerinizi sizin için mevzuata uygun, ekonomik ve kaliteli bir şekilde, en hızlı şekilde gerçekleştirelim, zamanınız ve paranız cebinizde kalırken, ithalat ve ihracat işlemleriniz hız kesmeden devam etsin!

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Ölçü Grup dahilinde bulunan, Ölçü Lojistik ve Taşımacılık Hizmetleri sayesinde tüm kargo, nakliye, parsiyel, komple taşımacılık ve transit işlemlerinizi güvenli, ekonomik ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz!